Metin2Europe Pvm-PvP Server 2z8bv9c
Metin2Europe Pvm-PvP Server 2z8bv9c
AcasaAcasa  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  
Metin2Europe Pvm-PvP Server Uhite11
Cautam Urgent!!!: 1 Moderator global ;1 Moderator; 2 Moderatori Generali ;Si 4 Helperi

Distribuiţi|

Metin2Europe Pvm-PvP Server

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos
AutorMesaj
fuNNky

Utilizator MaXGaMe
fuNNky

Rank: Utilizator MaXGaMe
Sex : masculin
Mesaje : 28
Euro : 71
Reputatie : 6
Data de inscriere : 27/12/2011
Localizare : Tulcea
Metin2Europe Pvm-PvP Server Empty
MesajSubiect: Metin2Europe Pvm-PvP Server Metin2Europe Pvm-PvP Server Icon_minitimeVin Dec 30, 2011 8:59 am

Nume: Metin2Europe
Server On/Off: On
Regat recomandat: Blue
Hamachi On/Off: Off
Site: http://raisingstorm.eu
Download Client: Trebuie sa va inregistrati si sa va logati ca sa puteti descarca clientul.

Rate:
Experienta: 1000%
Drop: 1000%
Yang: 1000%

Descriere:Este un server foarte frumos.In el veti gasi Iteme 2011/Arme 2011.Cresti foarte repede,faci bani foarte repede...,restu veti afla voi.

Cateva poze:

Metin2Europe Pvm-PvP Server 1_bmp10
Metin2Europe Pvm-PvP Server 2_bmp10
Metin2Europe Pvm-PvP Server 3_bmp10
Metin2Europe Pvm-PvP Server 4_bmp10
Metin2Europe Pvm-PvP Server 5_bmp10

Astept pareri si sugestii
Sus In jos
Isty

Level 1
Isty

Rank: Level 1
Mesaje : 63
Euro : 70
Reputatie : 4
Data de inscriere : 28/12/2011
Metin2Europe Pvm-PvP Server Empty
MesajSubiect: Re: Metin2Europe Pvm-PvP Server Metin2Europe Pvm-PvP Server Icon_minitimeSam Dec 31, 2011 6:09 am

frate stii cei nasol in serverele astea noi..au iteme d`astea noi etc etc..care sunt exagerate,iar ratele la fel;)..uite mai bine isi alege lumea un server tot pvm cu niste rate mici si iteme vechi si normale..din pacate lumea deja a piratat metinul exagerat de mult..un om care vrea sa isi inceapa o cariera cu metinul incepe sa joace 2-3 ani pe un server official cum ar fi uk sau ro;),apoi sa mearga pe un server privat dar cu rate foarte mici ,si fara iteme si skilluri noi gen anul 2011,2010..asta e parerea mea avand experienta de metin 5 ani ;)Bag salutt!
Sus In jos
fuNNky

Utilizator MaXGaMe
fuNNky

Rank: Utilizator MaXGaMe
Sex : masculin
Mesaje : 28
Euro : 71
Reputatie : 6
Data de inscriere : 27/12/2011
Localizare : Tulcea
Metin2Europe Pvm-PvP Server Empty
MesajSubiect: Re: Metin2Europe Pvm-PvP Server Metin2Europe Pvm-PvP Server Icon_minitimeSam Dec 31, 2011 11:37 am

inteleg frate dar mie imi plac*(ai grija la greseli bY akTau) metinele astea Smile
Sus In jos
Isty

Level 1
Isty

Rank: Level 1
Mesaje : 63
Euro : 70
Reputatie : 4
Data de inscriere : 28/12/2011
Metin2Europe Pvm-PvP Server Empty
MesajSubiect: Re: Metin2Europe Pvm-PvP Server Metin2Europe Pvm-PvP Server Icon_minitimeLun Ian 02, 2012 10:51 pm

stiu cum e..stai flex am si eu un frate care da bani pe servere dinastea..si din pacate ma seaca aproape si pe mine de bani:))..asta e:Ddar totusi sa ai bafta la cont/character pe care il ai:)
BAG SALUTT!
Sus In jos
Fr3$H-S0uND

Level 3
Fr3$H-S0uND

Rank: Level 3
Sex : masculin
Mesaje : 190
Euro : 261
Reputatie : 5
Data de inscriere : 29/12/2011
Localizare : Maxgame
Stare de spirit : Fericit
Metin2Europe Pvm-PvP Server Empty
MesajSubiect: Re: Metin2Europe Pvm-PvP Server Metin2Europe Pvm-PvP Server Icon_minitimeMar Ian 03, 2012 1:18 am

auzi isty nu iti trebuie 2 -3 ani de jucat pe uk sau ro daca stii cum sa iti faci skillurile ce qarme sa iti iei si unde sa cresti in lv iti is minim, 2 luni eu am avut pe ro un cont de 75 facut in 4 luni Very Happy si privatele astea pvp sunt mai misto ca oficialele nu sunt toate la fel sa stii .... sunt si pvmuri care au arme noi 2011 si nu se dau gratis trebuie sa le castigi la evente ... credema ce zis eu stiu am avut servere de metin sute si sute .... + ca Miam facut si server .....
Sus In jos
http://maxgame.wow3.info
eLK

Level 1
eLK

Rank: Level 1
Mesaje : 75
Euro : 89
Reputatie : -11
Data de inscriere : 15/12/2011
Metin2Europe Pvm-PvP Server Empty
MesajSubiect: Re: Metin2Europe Pvm-PvP Server Metin2Europe Pvm-PvP Server Icon_minitimeMar Feb 28, 2012 9:21 am

Topic -> Locked = Evitam spamul Smile
Sus In jos
Continut sponsorizat


Rank:
Metin2Europe Pvm-PvP Server Empty
MesajSubiect: Re: Metin2Europe Pvm-PvP Server Metin2Europe Pvm-PvP Server Icon_minitime

Sus In jos


Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus

Subiecte similare

-
t Metin2Europe
t server hns
t Server de metin2
t Server zombie_plaGue 9.9
t GTA.PRONION.RO RPG SERVER
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: MaXGaMe | Metin 2 :: Clienturi, servere si imagini :: Servere For Metin 2-