Provocare isty 2z8bv9c
Provocare isty 2z8bv9c
AcasaAcasa  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  
Provocare isty Uhite11
Cautam Urgent!!!: 1 Moderator global ;1 Moderator; 2 Moderatori Generali ;Si 4 Helperi

Distribuiţi|

Provocare isty

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos
AutorMesaj
Fr3$H-S0uND

Level 3
Fr3$H-S0uND

Rank: Level 3
Sex : masculin
Mesaje : 190
Euro : 261
Reputatie : 5
Data de inscriere : 29/12/2011
Localizare : Maxgame
Stare de spirit : Fericit
Provocare isty Empty
MesajSubiect: Provocare isty Provocare isty Icon_minitimeVin Dec 30, 2011 7:50 am

Salut Isty te provoc sa facem o creatie in photosahop cu tema New Year ( anul nou ) adica ceva imagine care anunta venirea aqnului nou nu conteaza de ce marime .... ce culori ... numai cu folosirea textului New Year Come dami un raspuns daca esti deacord .... membrii forumului vor da pro si contra imaginilior .. de ex Pro GFX-maN Contra Isty timpul acordat este pana maine 20:00 daca accepti OK
Sus In jos
http://maxgame.wow3.info
Isty

Level 1
Isty

Rank: Level 1
Mesaje : 63
Euro : 70
Reputatie : 4
Data de inscriere : 28/12/2011
Provocare isty Empty
MesajSubiect: Re: Provocare isty Provocare isty Icon_minitimeVin Dec 30, 2011 8:00 am

Draga GFX...,eu sunt de acord,dar un battle se face astfel:cel care provoaca battleul da un render,dimensiuni si ce vrea,iar apoi un anumit timp..din pacate nu am timp sa accept acest battle,dar dupa anul nou iti promit ca voi lua parte!Exclamation)..Get a life;),in data de 2 poti sa deschizi un topic cu titlul pe care lai zis tu;)..iti accept batalia cu tot dragul,sa vedem care e cel mai bun designer dintre noi2,caci altii sper ca nu vor mai fi;))..bafta si un an nou fericit!Get a life:X
Sus In jos
Fr3$H-S0uND

Level 3
Fr3$H-S0uND

Rank: Level 3
Sex : masculin
Mesaje : 190
Euro : 261
Reputatie : 5
Data de inscriere : 29/12/2011
Localizare : Maxgame
Stare de spirit : Fericit
Provocare isty Empty
MesajSubiect: Re: Provocare isty Provocare isty Icon_minitimeVin Dec 30, 2011 8:11 am

Nu neaparat render Very Happy am spus ca faem fiecare ... cum vrea ... doar eu un battle ..... ms ca ai acceptat .. ar fi fost frumos . dar dac an uai timp inteleg .... am sa blochez provocarea ..
Sus In jos
http://maxgame.wow3.info
Isty

Level 1
Isty

Rank: Level 1
Mesaje : 63
Euro : 70
Reputatie : 4
Data de inscriere : 28/12/2011
Provocare isty Empty
MesajSubiect: Re: Provocare isty Provocare isty Icon_minitimeVin Dec 30, 2011 8:28 am

am redeschis topicul sa iti mai spun ca eu de revelion nu stau sa fac creatii,desi e un hobby principal pentru mine!tia-m spus ca in data de 2 pana in data de 3 se va desfasura battle:)si ar fi destul de mine daca ai alege tu un render ca mie imi place cu lucrez cu rendere;)si te rog sa imi lasi idul tau de mass in pm,daca vrei:D,un an nou fericit si see you in data de 2:DGet a life! Provocare isty 3185630974
Sus In jos
cLoSe?

  Moderator
cLoSe?

Rank: Moderator
Sex : masculin
Mesaje : 125
Euro : 223
Reputatie : 0
Data de inscriere : 28/02/2012
Localizare : Ploiesti
Stare de spirit : Buna
Provocare isty Empty
MesajSubiect: Re: Provocare isty Provocare isty Icon_minitimeVin Mar 23, 2012 10:54 am

Va urez bafta la amundoi cel mai bun sa castige
Sus In jos
GhyRa

  Administrator
GhyRa

Rank: Administrator
Sex : masculin
Mesaje : 900
Euro : 2412863
Reputatie : 17
Data de inscriere : 10/12/2011
Localizare : BoTosani
Stare de spirit : Buna
Provocare isty Empty
MesajSubiect: Re: Provocare isty Provocare isty Icon_minitimeVin Mar 23, 2012 10:56 am

domnule close batalia sa terminat de mult
Sus In jos
http://maxgame.wow3.info
GhyRa

  Administrator
GhyRa

Rank: Administrator
Sex : masculin
Mesaje : 900
Euro : 2412863
Reputatie : 17
Data de inscriere : 10/12/2011
Localizare : BoTosani
Stare de spirit : Buna
Provocare isty Empty
MesajSubiect: Re: Provocare isty Provocare isty Icon_minitimeVin Mar 23, 2012 10:56 am

:closed:
Sus In jos
http://maxgame.wow3.info
Continut sponsorizat


Rank:
Provocare isty Empty
MesajSubiect: Re: Provocare isty Provocare isty Icon_minitime

Sus In jos


Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus

Subiecte similare

-
t Provocare Isty 2
t Model provocare clan
t Portofoliu Isty
t Pt Isty si Gfx MAN de la owngod noul partener al lui Ghyra !!
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: MaXGaMe | Photoshop :: Battle - Zone-